Staň se operátorem chatu a pracuj z domu

Na začátku Ti krátce vysvětlíme, co tato práce znamená, co od ní můžeš čekat a co my budeme očekávat od Tebe. Jako operátor chatu budeš odpovídat na běžné a erotické zprávy na síti pro dospělé, založené na fantasii. Budeš mluvit se zákazníky o všech možných tématech. Budou ti přidělovány různé role, podle toho, co Tvůj zákazník chce. Někteří klienti si také chtějí jen povídat o každodenním životě s někým opačného pohlaví. Krátké řeči o věcech jako práce, kultura, počasí, vztahy atd. Tvojí identitu nebudou zákazníci znát, protože budou předpokládat, že jsi osoba, které píší.

Staň se operátorem chatu a pracuj z domu

Jedna z výhod je, že můžeš pracovat odkudkoli chceš. Potřebuješ jen počítač a internetové připojení. Druhou výhodou je, že Ty rozhoduješ o tom, kdy budeš pracovat. Pokud chceš, můžeš pracovat 24 hodin denně. Ráno, u šálku kávy, opoledne nebo po večeři. Můžeš pracovat kolik budeš chtít. Můžeš pracovat z domu, na dovolené, odkudkoli. V tomto ohledu Ti to nikdy nebude připadat jako práce.

Přehled výhod:

  • Práce odkudkoli budeš chtít
  • Potřebuješ jen počítač a internetové připojení
  • Ty rozhodneš, kdy budeš pracovat
  • Ty rozhodneš, jak moc budeš pracovat
  • 100% anonymní
  • Pouze chat, bez webkamery

Jak to funguje?

Než začneš, dostaneš od nás online školení pomocí Skype chatu. Nikdy Ti nebudeme volat nebo používat videochat. Během školení se seznámíš se systémem a naučíš se, jak reagovat v několika situacích. Pokud budeš mít jako aktivní operátor jakýkoli dotaz, můžeš nás vždy kontaktovat a my Ti pomůžeme. Po zaškolení se můžeš rovnou přihlásit, začít pracovat a vydělávat. Pokud zažádáš dnes, můžeš zítra začít jako operátor chatu!

"Práce z domu mi umožňuje vytvořit skvělou rovnováhu mezi mou prací a mým osobním životem"


Také Tě to zajímá? Zažádej hned!

Kolik si můžeš vydělat?

Platíme mezi 8 a 12 Eurocentů za zodpovězenou zprávu. Zkušený opeátor zvládne až 100 zpráv za hodinu. Můžeš snadno vydělat 200-400 Euro týdně, ale také mnohem víc, pokud máš zájem pracovat. Pokud napíšeš hodně zpráv, dostaneš bonus a extra přídavky za víkendy a zvláštní dny.

Nesnažíme se Tě přesvědčit, že se staneš milionářem bez hnutí prstem. To hlavní je, že pro výplatu budeš muset pracovat. Je jen na Tobě, kolik času do toho chceš investovat. Pracuješ jako freelancer, což znamená, že můžeš pracovat kdykoli se Ti zachce. Nepotřebuješ svolení, pokud se chceš jít projít nebo si dát pauzu. Přihlásíš se a odhlásíš, jak se ti to hodí a zaplaceno dostaneš týdně.


Pro výplatu musíš získat 50 Euro. V opačném případě bude výplata převedena do dalšího týdne. Platit ti budeme mezinárodním převodem nebo na Payoneer. Payoneer je digitální peněženka (E-peněženka), kde můžeš spravovat svůj zůstatek. Můžeš si tam vkládat peníze nebo si je poslat do své banky. Také si můžeš koupit Payoneer Mastercard. S Mastercard můžeš vybírat peníze přímo z bankomatu, nakupovat online nebo platit při nákupech.

Požadavky na práci jako operátor chatu

Jako operátor chatu musíš mít vynikající schopnost pro psaní. Musí Ti být 18 let nebo víc, což potvrzujeme pomocí tvého ID. Musíš přijímout naše prohlášení o ochraně soukromí, protože pracujeme s osobními daty našich zákazníků. Také musíš vlastnit počítač a internetové připojení. Po zakončení školení musíš napsat alespoň 200 zpráv týdně. Jedině tak zůstaneš aktivní. Toto množství není těžké dosáhout, takže to nebude problém.


Zní to jako něco, pro co se skvěle hodíš? Rychle se ozvi a začni vydělávat, zatímco jsi doma.